1

Tunik

Tunik modelleri genellikle tesettürlü bayanlara özel olarak üretilmiş olan üst giyimlerdendir. Tunikler bu şekilde tesettürlü bayanların dışında taytların üzerine de giyilmesi önerilen oldukça şık kombinlerin yapılabileceği tarz giyim ürünleri arasında yer alır.

Rahat ve şık kombin arayışında olan herkesin tercih ettiği tunik modelleri dört mevsim kullanıma uygundur. Farklı renk ve model seçenekleriyle ön plana çıkan tunikler her yaşta kadının kombinlerinde kullanabileceği detayların öne çıkarır.

Kullanışlı ve konforlu kumaş yapısının bulunmasından her mevsim kolaylıkla giyilebilecek bir üründür. Tunik çeşitleri her tarza ve zevke hitap eden özellikler taşır.

Tunik Modelleri

Tunik modelleri günlük kullanıma uygun olmasının yanı sıra özel günlerde de farklı tasarımlar sunar. Zevkli olan bayanların pratik kullanımına uygun olarak günümüzde en çok tercih edilen üst giyim ürünleri arasında yer alır.

Model ve renk çeşitliliğinin olmasıyla zengin bir ürün gamına sahip tunik modelleri rahat kesim sunmasının yanı sıra diz altına ya da üstüne kadar uzanan modellerden oluşur. Bu sayede kolay bir şekilde istenilen tarzda kullanıma uygundur.

Tunik Kullanımları

Tunik kullanımları oldukça pratik olup her zevke göre özel tasarımlarla oluşturulmasından kolay kombin yapılabilir. Diz seviyesine kadar olan modeller hem klasik hem spor giyim tarzına uygundur. Diz altına kadar uzanan modeller ise salaş olarak geçmekte olup orta yaş üzeri kadınların kullanımına özel olarak tasarlanır. Diz hizasında olan tuniklerin kullanımında ise genellikle etek, pantolonlarla kolay kombim imkânı bulunur.