Teslimat

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin ERDOĞAN KONFEKSİYON OTOM. SAN VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ 'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-4 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından ERDOĞAN KONFEKSİYON OTOM. SAN VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ'a garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Gizaygiyim.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 5 (beş) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

Ürün Değişim ve İade Koşulları 

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki iletişim bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ürünün iadesinin onaylanması için ürün tekrar satılabilirlik halini korumalıdır. (Tadilat işlemi görmemiş, kullanılmamış, kirlenmemiş, yıkanmamış, ütülenmemiş ve üzerine koku sinmemelidir.)

Ürün elimize ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde açılır ve iade/değişim süreci başlar. İade birimi tarafından ürünle ilgili gerekli kontrollerin yapılmasının ardından iade talebinin onaylanması durumunda 15 (onbeş) iş günü içerisinde para iadesi banka hesabınıza yansır.

Banka / Kredi Kartı ile yaptığınız siparişlerinizde ücret iadesi ödemeyi yaptığınız kartınıza yapılacaktır. Alışverişinizi kredi kartına taksit seçeneğiyle gerçekleştirdiyseniz ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. Kapıda ödeme siparişlerinizde ise ücret iadesi için TR ile başlayan 26 haneli IBAN numaranızı ve IBAN sahibinin adını ve soyadını iade talep formunda iletmeniz gerekmektedir.

İndirimli ve outlet ürünlerin iade/değişim işlemi yapılmamaktadır.

Abiye iade/değişim işlemi, ürün elinize ulaştıktan sonra 24 saat içinde ürünü kargolamanız durumunda geçerlidi

Değişim ya da iade için ürünü yasal süresi içerisinde FATURASI İLE BİRLİKTE, Yurtiçi (Kod:829256402) adresine gönderiniz.

ÖNEMLİ: Faturası olmayan ürünler kabul edilmemektedir...

İade ve değişim işleminin gerçekleşebilmesi için ürünle birlikte gelen iade/değişim formunu eksiksiz doldurarak, iade/değişim yapacağınız ürünü varsa aksesuarlarıyla birlikte eksiksiz ve hasarsız bir şekilde kargoya vermelisiniz.

 

DEĞİŞİM VE İADE KOŞULLARINI LÜTFEN DİKKATE ALINIZ.
 
Öncelikle değiştirilmek istenen ürün, satın alındığı andaki gibi kusursuz olmalıdır.
 
Kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilemeyen ürünlerin değişimi mümkün değildir. 
 
Değişim bir kereye mahsus olup, değişimi yapılan ürünün iadesi mümkün değildir.
 
EXTRA İNDİRİME TABİ ÜRÜNLER HARİÇ Satın aldığınız ürün veya ürünler çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise 14 gün içerisinde para iadesi talebinde bulunabilirsiniz.
 
Para iadesi talebinizin onaylanması için, ürünün kullanılmamış olması, parfüm, ten kokusu, leke ve benzeri bir iz olmaması, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması, tüm aksesuarları ve FATURASI ile birlikte yasal süresi içerisinde YURTİÇİ KARGO anlaşma kodumuz ile firma adresimize gönderimini yapmanız gerekmektedir. 
 
Ürün firmamıza ulaştığında iade koşullarına haiz olup olmadığı kontrol edilecek olup ardından para iadesi gerçekleştirilecektir.
 
Şartlara haiz olmayan ürünler karşı ödemeli olarak alıcıya geri iade edilir. 
Ürün Firmamıza ulaştığı günden itibaren yasal para iadesi süreci 15 gündür.
 
Ödemenizi Kredi Kartı ile yaptıysanız para iadesi Kredi kartınıza, havale olarak yaptıysanız vereceğiniz iban numarasına yapılacaktır. 

Keyifli Alışverişler Dileriz...

 

SİPARİŞİNİZİ TÜRKİYE DIŞINDAN VERDİYSENİZ;
 
Yurtdışı siparişlerde iade ve değişim maliyeleri çok yüksek olmakta ve çok uzun zaman almaktadır. Bu nedenle siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz sipariş oluştururken ürün açıklamalarını çok dikkatli okuyarak doğru ürünü sipariş vermenizdir.
 
Tereddüt yaşadığınız her konuda öncelikle 0542 533 80 07no’ lu Whatsap hattımıza yazarak bilgi almanızı ve siparişinizi o şekilde oluşturmanızı tavsiye ederiz.
 
Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.  Adresinize teslim süresi, bulunduğunuz ülkenin uzaklığına ve gümrük mevzuatına göre 3 ila 10 gün arasında değişir. 

Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır.
 
Yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Bu durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek tahakkuk eden gümrük ücreti ve paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir.
 
Gümrük bedelleri siparişe ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Gönderilerin gümrük ücretine tabi olması durumunda bizim buradan herhangi bir müdahale şansımız maalesef bulunmamaktadır.

Ürün Kargoya verilmeden önce siparişinizi iptal edebilirsiniz. Kredi kartı ile oluşturduğunuz siparişlerinizde iade tutarı doğrudan Kredi Kartınıza iade edilir. 
 
Western Union İle yapılan ödemelerde ödemeniz tekrar Western Union ile adınıza havale edilir.
 
Havale esnasında oluşacak kesintiler alıcıya aittir.
 
Karşılaştığınız problemler için +90 542 533 80 07 numaralı WhatsApp Destek hattımıza yazabilirsiniz.