ELBİSE
₺439,89 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
ELBİSE
₺439,89 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
ELBİSE
₺439,89 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
ELBİSE
₺439,89 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
Kategorisiz
₺1.587,60 KDV Dahil
₺2.061,82 KDV Dahil
1 2 3 ... 5 >

Tesettür Elbise

Elbise modelleri, şık tasarımları ile günümüz trendlerine uygun olarak kadınların beğenisine sunuluyor.

Zarif şık elbiseler için alışveriş seçenekleri aramakta olanların güvenilir adresi olan bu benzersiz kategori üzerinde saysız ürün bir arada bulunuyor.

 En beğendiğiniz stile sahip ürünleri inceleyebilir, dilerseniz anında siparişe dönüştürebilirsiniz.

Tarz günlük elbiseler içerisinden sizlerin zevklerine hitap edebilecek çok sayıda arklı olanak bu adres üzerindeki yerini alıyor.

Elbise Modelleri

Uygun günlük elbiseler en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yerini alıyor. Cilt sağlığına en uygun kumaş türleri ile hayata geçirilmekte olan tasarımlar sizlerin beğenisine sunuluyor. Kaliteli giyinmekten hoşlananların ilk tercihleri Gizay Giyim elbise kategorisinden yana olmaktadır.

Bütçenize uygun günlük elbiseler arasından bir ya da birkaçını sipariş ederken sürekli yenilenmekte olan tasarımlardan daha sonraki günlerde de faydalanabilirsiniz.

Güzel Elbiselere çeşitli indirim kampanyaları uygulanarak çok daha ekonomik bir alışverişin ortaya çıkması destekleniyor.

Hızlı elbise satın alma platformu olarak gözünüz kapalı olarak alışveriş yapabilme olanağı sunan bu adres, sizlerin de favorisi haline gelecek.

 Şık tasarımlar ve sevilen tasarım elbiseler arasından yılın favori kumaşlarına sahip ürünlerini çok aramadan satın alabilirsiniz.

Yeni Sezon Elbise Modelleri ve İndirimleri

Yazlık elbise modelleri olarak yılın e renkli ve şık tasarımlarını bu kategori üzerinden bulabilirsiniz. Modaya yön everen yüzlerce farklı elbise içerisinden kendi zevklerinize uygun düşene çok sayıda ürünü kolayca bulabilirsiniz.