Kimono

Kimono modelleri hafif kumaş yapısıyla günümüzde tercih edilen üst giyim çeşitleri arasında yer alır. Kadın kombinlerinde sıklıkla görülen kimono çeşitleri uzun ve alternatif olan kadın kombinlerindendir.

Kimono kolları omuzlardan bileklere kadar genişleyerek tasarlanmış olup hoş bir görünüme sahiptir. Özellikle yaz aylarında çok tercih edilen kimono kolaylıkla kombin yapılabilme imkânı bulunan kıyafetlerdendir.

Hoş görünüm elde edebilmek ve kendi tarzını yaratmak isteyen her kadının alternatif kombinlerinden olan kimono modelleri modern bir görünüm kazanılmasını sağlar.

Kimono Kombinleri

Kimono kombinleri kumaş yapılarına göre farklılıklar gösterirken ipek, şifon ve keten gibi kumaşlarla tasarlanır. Şal desenli olanlar oldukça şık kombinler oluşturur. En özel günlerinizde şık ve zarif bir havaya ulaşılması oldukça kolay olur.

Renk bakımından zengin bir portala sahip olan kimono yaz mevsimlerinin en sevilen parçalarındandır. Çiçekli olan kimono çeşitlerini pantolonlarla kombin yapabilirken aynı zamanda yaz mevsiminde ince yapısıyla rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Plaj modasını da rahatlıkla yakalayabileceğiniz oldukça şık, ince, uçuş uçuş bir tarz elde edebilirsiniz.

Kimono Kullanımı

Kimono kullanımı oldukça basit ve pratik olmasının yanı sıra yıkanması da kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Elde ve çamaşır makinesinde kolaylıkla temizlenebilen yapıları mevcuttur. Kumaş yapılarına göre uygun bir şekilde temizlenmesi sağlanırken bu sayede solmadan uzun süre kullanabilme imkânı elde edilebilir. Renkleri solmadan her mevsim kullanabileceğiniz en özel kombinleri oluşturabilirsiniz.