1 2 >

Kazak

Kazak çeşitleri kadın ve erkek olmak üzere özellikle kış sezonunda dolapların en vazgeçilmez parçalarından olur. Renk ve desenleri farklılıklar göstererek herkesin zevkine uygun olan modeller mevcuttur. Salaş ya da zarif olan modeller tercih edilerek istediğiniz tarzı oluşturabilmeniz mümkün olur.

Kız ya da erkek fark etmeden herkesin giyim tarzına uygun kazak modelleri kolaylıkla kombinlenebilir. Bol modeller dar paça pantolonlarla spor kombinleri tamamlarken dar ve kayık yaka modellerle de özel günlerde şık detaylar oluşturabilirsiniz.

En Şık Kadın Kazak Modelleri

En şık kadın kazak modelleri stil duygunuzu yansıtan ve dikkat çeken tasarımlarıyla estetik görünümler oluşturur. Soğuk havalarda tercih edilen bir üst giyim gibi görülse de şortlarla ya da eteklerle oldukça şık kombinlerin tamamlayıcısı olabilirler.

Kışın sıcak tutan modellerde yün olanlar ağırlıklı olarak tercih edilirken terletme yapmayan kumaş türlerine göre de çeşitlilik gösterir. Ürün gamının geniş olmasıyla üretim detaylarının birleşmesi üst giyimde en çok tercih edilen modelleri ortaya çıkarır.

Stilinizi Yansıtan Kazaklar

Stilinizi yansıtan kazaklar örgü modelli, polo yaka, bisiklet yaka ve daha birçok farklı tasarıma ev sahipliği yapar. İşlevsel olduğu kadar şık görünmeye de yardımcı olarak dolapların vazgeçilmez üst giyimlerinden olmayı başarır.

Farklı renk ve tasarımlarda şık kombinlere ilham veren kazak modelleri rahatlığıyla da dikkat çeken tasarımlara imza atar. Zengin model çeşitliliği bulunan kazakların stilinize hoş bir dokunuşu bulunur.