Ferace

Ferace modelleri, tesettür giyim tarzının ne temel parçalarını oluşturan ürünlerdir. Çok sayıda kili yıllın farklı mevsimlerinde bu özle tasarımları tercih ederler.

Yeni sezon en şık Feraceleri en uygun fiyat avantajları ile bu özel kategori içerisinden sipariş oluşturabilirsiniz.

Uygun fiyat ve taksit imkânlarından yararlanarak kolayca aradığınız ürüne sahip olabilirsiniz.

‎ Klasik ferace modellerinin yanı sıra, tasarım detayları ile ön plana çıkmakta olan sayısız yeni sezon trend seçimler içerisinden sipariş oluşturabilirsiniz.

En şık ferace modellerini satın alırken sahip olduğunuz gerçek beden ölçüsünü tercih edebilirsiniz. Ürünlerimiz gerçek kalıplara sahip kaliteli modellerden oluşmaktadır.

Ferace Modelleri

Yazlık bu özel dış giyim ürünleri; spor, yazlık, kışlık ferace modelleri olarak geniş bir ürün skalsı olarak ard arda sıralanmaktadır.

Ferace elbise tasarımları olarak da adlandırılan bu özle konseptli ürünler, kadınların vazgeçilmez kıyafetlerinin başında geliyor. Genel olarak bol ve yakasız olarak çeşitli eklentiler ile fermuarlı veya düğmeli olarak kullanıma sunuluyor.

İşlemeli ve sade tasarımlarda giyim tarzına önem veren kişiler için satışa sunuluyor.

‎2023 Ferace Modelleri ve İndirimli Ferace Fiyatları

2023 Ferace Modelleri sahip olduğu özel tasarımları ile kendi içinde değişen bir fiyat alternatifine sahip ürünlerdir. Var olan ayrıntılar ile zenginlik kazanmakta olan feraceler, aynı zamanda kullanım özelliklerine göre farklı satış fiyatlarına sahip ürünlerdir. Kategorimiz üzerinden beğendiğiniz ferace modeline göz atabilirsiniz. Düğünlük feraceler daha ihtişamlı ve artan fiyatlara sahipken; Ucuz Yazlık feraceler daha bütçe dostu ürünlerdir.