Etek
₺494,89 KDV Dahil
₺599,90 KDV Dahil
Pantolon
₺373,89 KDV Dahil
₺710,00 KDV Dahil
Etek
₺952,56 KDV Dahil
₺1.237,09 KDV Dahil
1 2 >

Alt Giyim

Alt Giyim konusunda gündelik hayatta kullanılan bir takım parçalar güzel bir kombin oluşturabiliyor. Kullanışlı aynı zamanda sade bir kombin için bir irinden renkli ferace modellerine yer vermek çok doğru bir fikir gibi görünüyor.

Uygun fiyat ve indirimli parçaların olması gizay markasının ne kadar değerli olduğunu gösteriyor. Bütçe doğru fiyatların olduğu bu marka günden güne kadın giyimin gözdesi haline geliyor. Aynı zamanda bu marka kadın rahat alt giyim modelleri ile güzel bir görünüme kapı aralıyor.

Bayan Günlük Alt Giyim

Alt giyim kadın modelleri güzel ve gösterişli bir görünüme doğru parçalar ile kavuşturabiliyor. Sadelikten sıkılan bayanların bol kesim ferace modelleri ile şıklığına şıklık katması daha mümkün hale geliyor.

Yeni model pantolonlar ile güzel bir kombin oluşturarak vücut hatlarını daha iyi ön plana çıkartmak mümkün hale geliyor. Her kombini büyük bir özen ile taşıyor.

Kullanılan her bir kombin parçasını desteklemek ve güzel bir görünüm elde etmek için yeni model pantolonların yeri sabit gibi görünüyor. Vazgeçilmez bir tutku ile her kadının severek aldığı dar kesim pantolon modellerinin üstüne güzel bir tunik yada bol kesim bir ferace tamamlayıcı olarak göz önünde bulunuyor.

Uygun fiyatlı bir alt giyim parça satın almak isteyenler gizay giyim markasına yönelerek kendilerine en uygun gösterişli yada sade parçayı satın alabiliyor.